piątek, 16 września 2011

Lata 20-te, lata 30-te

Lato minęło, skończył się czas masowych urlopów i sezon ogórkowy już zakończony. Czas zbierać siły na wszelkiego rodzaju eventy, otwarcia, jubileusze, gale i rozdania ;)

Pierwszą jesienną imprezą był jubileusz, który odbył się wczoraj w Pałacu Zamojskich (pałac jest siedzibą SARP'u oraz restauracji Endorfina). Muszę przyznać, że miejsce było idealne na jubileusz utrzymany w konwencji lat 20-tych. 


Często się zdarza, że pomimo określonej w zaproszeniach konwencji, niewiele osób traktuje poważnie takie zapiski. Tym razem goście dopisali i duża część zaproszonych pojawiła się wystylizowana na szalone lata 20-te. Były więc panie wyglądające jak flapperki, z makijażem w stylu Clary Bow lub innej gwiazdy kina niemego. Byli również panowie wyglądający jak wspólnicy Al'a Capone, choć tacy byli w mniejszości.


Pomimo świetnej muzyki na żywo (big band zagrał parę standardów z początku XX wieku), nikt nie odważył się zatańczyć w stylu zaprezentowanym w poniższej składance filmowej ;)Cały pałac prezentował się doskonale i nawet chłodny wieczór nie przeszkodził w korzystaniu z uroków pięknie oświetlonego ogrodu...

Poza muzyką na żywo oraz DJ'em, który rozpalił parkiet ;) do dyspozycji gości było mini kasyno: ruletka, black jack i poker. Dodatkową atrakcją była możliwość pozowania karykaturzyście i karykatura na pamiątkę. Do tego wszystkiego pyszne dania i wyśmienite mini muffiny.


Lola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz