poniedziałek, 26 września 2011

Ciekawe miejsce

Nowe miejsce pojawiło się na wnętrzarskiej mapie Warszawy. Square Space to sklep/ showroom/ concept store - jak kto woli. Adres: ul. Jasna 19 (pomiędzy Placem Dąbrowskiego i ul. Świętokrzyską). Eleganckie otwarcie miało miejsce dzisiejszego wieczoru i odbyło się w bardzo miłej atmosferze.


Atrakcją wieczoru była licytacja butelki Moet Chandon o pojemności 3l oraz możliwość obejrzenia i zakupienia prac wypożyczonych na ten wieczór z domu aukcyjnego Abbey House.


Co ciekawego jest w Square Space? Lampy, meble, szkło, tkaniny dekoracyjne... Możesz powiedzieć - to jest w większości, jeśli nie we wszystkich tego typu miejscach. Pomimo tego, iż podobnych sklepów jest wiele i wydawać by się mogło, że większość przedmiotów już gdzieś widzieliśmy, to w Square Space możemy znaleźć coś oryginalnego (mnie udało się znaleźć, a raczej "wejść na" ładną lampę podłogową). Co prawda imprezowy wieczór nie sprzyjał zapoznaniu się z ofertą sklepu, ale parę mieszkaniowych ozdobników wpadło mi w oko. By się im przyjrzeć wybiorę się tam ponownie i może, przy okazji, znajdę coś nietuzinkowego.

Lola


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz