środa, 31 sierpnia 2011

Promocja - nie polecamy

Męczące dnie w pracy mają to do siebie, że kiedy wracam(y) do domu wciąż mając w głowie prowadzony właśnie Bardzo Ważny Projekt, nie mam(y) już sił by ugotować/ podgrzać zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Bywa i tak, że mam(y) smak na coś szybkiego i, w gruncie rzeczy, dobrego (oczywiście fast foodowe jedzenie ma swoją miarę dobrego i złego jedzenia), a jeśli do tego jeszcze można skorzystać z promocji?! Rewelacja!

I to nas zgubiło! ;) Zamówiliśmy pizzę Dominium w promocji: 2 w cenie 1. Dotychczas pizza z tej firmy była ok. Tradycyjnie zamówiliśmy różne połówki i tylko dzięki temu nie poszliśmy spać głodni. Te części pizzy, które były z mięsem, okazały się prawie niejadalne. Mięso wyglądało jak stara karma dla zwierząt, smakowało jeszcze gorzej. Choć trudno tu mówić o smaku. Mięso miało brązowo szary kolor, śmierdziało nie wiadomo czym, a smakowało.... nawet trudno określić ten smak. W każdym razie - mieliśmy wrażenie, że to mięso nie raz już było przetwarzane i odświeżane.Na jakiś czas wyleczyliśmy się z promocji, z pizzy i dań zamawianych do domu.

Lola

1 komentarz:

  1. mięso masaker, ale zjadłem :D co cię nie zatruje to Cię wzmocni, ale faktycznie na jakiś czas odpuszczamy takie promocje.

    OdpowiedzUsuń